San Andreas Multiplayer

SA-MP

  • web panelWeb Kontrol Paneli
  • avrupa lokasyonAvrupa Lokasyon
  • ddosDDOS Koruma
  • anında kurulumAnında Kurulum
10/ ay
'den başlayan fiyatlarla

Satın Al

* 3, 6 ve 12 aylık alımlarda indirim olmaktadır.

SAMP sunucunuza, slot başına en ucuz fiyatlardan sahip olabilirsiniz. Daha iyi hosting ve daha iyi bir oyun deneyimi için en ideal seçim.SAMP Server

SAMP sunucunuzu yapılandırmak için yardıma mı ihtiyacınız var?

İhtiyacınız olanlara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz!

SA:MP Hakkında

GTA San Andreas'ı bir multiplayer oyuna çeviren, yüzlerce oyuncunun herhangi bir sunucuya bağlanıp birlikte zaman geçirdikleri bir uygulamadır. San Andreas Mutliplayer oynamak için bilgisayarınızda GTA: San Andreas'ın olması yeterlidir, orijinal olması gerekmez.

Sunucu Türleri

Meslek

İçinde birçok mesleği barındıran oyun türü. Bir mesleği icra ederken para kazanıp başka mesleğin kilidini açıyorsunuz.

Hırsız-Polis

2 tane ana meslek grubu mevcut. Bunlar adı üstünde Hırsız ve Polis. Tabiki bunlarda ayrılıyor. Özel Harekat, Asker, FBI vb. Hırsızda ise gaspçı vb. Para kazanarak ev ve araba alabilirsiniz.

FreeRoam

Bu türde araç spawnlayabiliyorsunuz. Ama Hydra(Jet) veya Tank gibi araçlar oyunun düzenini bozabildiği için spawnlanması çoğu sunucuda yasaktır. Adminler tarafından çeşitli oyunlar düzenlenir. Miniguns DM, Sniper DM, Derby, Race vb. oyunlar, oyuncular tarafından oynanır. Başka oyuncuları öldürerek para kazanırsınız.

RolePlay

Belli kurallar çerçevesinde gerçek hayatı yaşıyoruz. Kendi yaşamınızdan yola çıkarak oluşturacağınız karakterde bu dengede olmalıdır. Karakterleri biz belirliyor, tüm özelliklerini kendimiz yapıyor ve sonra gerçek hayatını burada sergiliyoruz. Araba alıp, ev satabiliyorsunuz. Bir çeteye veya polise dahil olabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Evet, istediğiniz scriptleri yükleyebilirsiniz.

SAMP sunucularında kişi sayısı limiti yoktur. Panel üzerinden istenilen sayıyı yapabilirsiniz. RAM ve CPU limiti bulunmaktadır. Yukarıdaki "Satın Al" butonuna tıkladıktan sonra istenilen özelliklerde sipariş verebilirsiniz.

Hayır yoktur. Panel üzerinden kontrol edilir. Uzakmasaüstü istiyorsanız vds sunucu satın alabilirsiniz.