counter-strike-global-offensive-server

CS:GO Server

15も/Aylık

ftp FTP Erişimi

panel Web Kontrol Paneli

lokasyon Düşük Ping

lokasyon Plugin yoktur Kendiniz yükleyebilirsiniz

otoOtomatik Kurulum

mobil-ödeme Mobil Ödeme ile %40 Komisyon

Satın Al

CS GO Server Hosting

Hanibu.net, csgo sunucuları ile oyunculara bir seçenek sunuyor!

Daha iyi hosting, daha düşük ping ve daha iyi bir oyun deneyimi için ideal seçim.

CS:GO Server Oyun Paneli Görüntüleri

Genel Bakış

gmod-sunucu

Eklentiler

gmod-sunucu

Konsol

gmod-sunucu

Webftp

gmod-sunucu

Server Configleri

gmod-sunucu

Ayarlar:

gmod-sunucu

Mobil Görünüm:

gmod-sunucu

Minecraft sunucunuz için indirim kazanmak ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise aşağıdaki seçenekleri inceleyebilirsiniz. Öncelikle buraya tıklayarak kayıt olunuz.

1. Site Tanıtım

Hanibu.net sitemizi, kendi blog sitenizde tanıtarak indirim alabilirsiniz.

Örnek bir paylaşım için bu görsele bakabilirsiniz: Tıklayın

Fazla İndirim Almak İçin İpucu
– Uzun ve anlamlı tanıtım yazmak
– Konu başlığının Minecraft Server Satın Alma, Kurma, Kiralama gibi yapmak
– Konu içinde görsel kullanmak
– Konu içinde bulunan bazı sözcük veya cümlelerde sayfamıza link yönlendirme yapmak.
Örnek: Hanibu üzerinden uygun fiyatlar ile minecraft server kiralayabilirsiniz.

Tanıtımınızı yaptıktan sonra ticket atarak bildirimde bulununuz.
24 saat içinde geri dönüş yapılır.

Not: Kopya metinle yazılan tanıtımlar kabul edilmez. Ayrıca tanıtım yapılan sitede, reklamın kalıcı olması gereklidir.

2. Eklenti Paketi

Türkçe olarak ayarlanmış, sorunsuz 1.9 sürüm ve üstü hazır sunucu paketiniz var ve bunu bizimle paylaşırsanız indirim alabilmektesiniz.
Not: Paket içinde server adınızın reklamı var ise bunlar, Hanibu.net olarak değiştirilmelidir.

Müşteri panelinizdeki özel destek talebini kullanarak bize ulaşabilirsiniz

Jailbreak

Gardiyan ve mahkumdan oluşan bir moddur. Genellikle server adminlerinin gardiyan olup mahkumlara komut vererek çeşitli oyunlar oynatan modudur. Son 1-2 kişi kalana kadar oyunlarda başarısız olan mahkumları öldürür. Son kalan kişilerde farklı sınavlardan geçer ve birinci belli olana kadar oyun devam eder. Birinci olan kişi gardiyan olmaya hak kazanır. Servera göre puan da kazanılabilir.

Zombie

Oyun başlarken bir veya birden fazla sanşlı kişinin enfeksiyon buluşarak zombiye dönüşüp geriye kalan bütün insanları zombiye dönüştürmeyi amaçlayan bir moddur.

Zombie Escape

Zombie modu ile amaç aynıdır. Fakat bu modda zombiler daha güçlüdür çünkü oyundaki amaç zombilerin ölmesi değil, zombilerin yavaşlamasıdır. Oyun başında bir kaç kişi zombi olur ve insanlar varış noktasına kaçmaya başlarlar.Bu esnada bazı zorluklar karşısına çıkar insanların ki zombiler onlara yetişsin. Varış noktasına ulaşıldığı zaman,varış noktasında olan insanlar haricinde her şey patlar ve insanlar kazanmış olur. Eğer zombiler varış noktasına gidemeden insanları kendi sürüsüne kazandırırsa, zombiler kazanmış olur.

Surf

Oyuncuların çeşitli yerlerden kayarak birbirleriyle savaştığı bir moddur. Serverlara göre değişiklik gösteren bu modda genel olarak ölüp tekrar canlanma mevcuttur. Bir çok haritada güçlü silahlar vardır fakat bu silahlara ulaşmak zordur. Bu yüzden iyi surf yaparak o silahları elde edip, rakiplerinize karşı bir avantaj oluşturabilirsiniz.

Hunger Games [HG]

Oyun başlarken, kimsede bıçak dahil hiç bir şey bulunuyor. Haritalar büyük oluyor ve etrafında bir çok kutu oluyor. Bu kutuları kırarak içinden silah düşürebiliyorsunuz. Düşen silahlarla rakiplerinize saldırabilirsiniz veya grup oluşturarak sona kalana kadar herkesi avlayabilirsiniz. Sonundaysa, oyunun bitmesi için gruptakiler birbirleriyle savaşıyor ve sona kalan oyunu kazanıyor.

Deathrun

Her el başlangıcında herkes arasından bir kişi terörist seçilir. Hazır tuzakları aktif ederek ct leri öldürmek ister. Böylece kazanmış olur. Ct ise bu tuzakları bunny yaparak geçmeye çalışır. Yolun en sonunda çeşitli silahlar ve teröristin yanına götürecek kapı bulunur. Silahı alır ve içeri girer. Teröristi öldürür. Ct ler kazanmış olur.

KZ

Tırmanma ile ilgili bir mod. Çeşitli yerleri zıplayarak bitiş noktasına kadar gitmeniz gerekiyor. Bir çok serverda save, load sistemi mevcut. Yani yere düştüğünüz zaman en son save yaptığınız yerden load yaparak başlıyorsunuz.

Mini Game [MG]

Herkesin tek olup kimsenin birbirini öldüremediği bu modda çeşitli zorlukları aşarak sona ulaşmanız gerekiyor. Zorlukları aşamazsanız ölüyor ve bir çok serverda herkes ölene kadar bekliyorsunuz. Engelleri aştıkça oyun, daha da zorlaşıyor.

Retake

Maksimum 9 kişiden oluşuyor, kadrolar rastgele dağıtılıyor, bomba kurulumu kısmında bomba kuruyorsunuz ve savunuyorsunuz veya bombayı imha etmeye çalışıyorsunuz, takımlar için ideal eğlenceli bir moddur.

Hide and Seek [Saklambaç]

Oyunda saklanan(kaçan) ve kovalayan olarak iki takım var. Kaçanlar map’te bir yerlere gidiyor ve bekliyor. Kovalayanlar bu sırada onları görürse peşlerine takılıp öldürmeye çalışıyorlar. Kaçanların ellerinde onları kör edecek bomba mevcut. Yüksek binalara tırmanıp kaçmaya çalışıyorlar.

DDOS koruma sağlıyor musunuz?

Şuan ek ücretle firewall sağlanmaktadır. Bunun için ticket atabilirsiniz.

Eklenti desteğiniz var mı?

Şuan yoktur.

30 TL olan sunucu kaç kişiliktir?

Şuan kampanya kapsamında 32 kişilik sunucu 30 tldir.

Ne kadar Ram – Cpu Veriyorsunuz?

CS:GO sunucularında ram-cpu sınırlamamız bulunmuyor, yani limitsiz diyebiliriz.

Nasıl ödeme yapabilirim?

Kredi kartı – ininal kart, mobil ödeme veya banka vasıtasıyla ödeme yapabilmektesiniz. Mobil ve kredi kartı ile ödeme sonrası otomatik hesabınıza kredi eklenir. Banka bilgilerine ise yukarıdaki “Bilgi” sekmesinden ulaşabilmektesiniz.

Server ödemesini yaptım, sunucu ne zaman teslim edilir?

Mobil ve kredi kartı ile ödemede krediniz otomatik eklendiğinden anında sunucu bilginiz mail adresinize gelir. Bankadan ödeme yaptıysanız, bunun için ticket gönderip teslimatınızı beklemelisiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

© 2013-2017 Hanibu Game Hosting.