Garry's Mod

  • web panelWeb Kontrol Paneli
  • avrupa lokasyonAvrupa Lokasyon
  • ddosDDOS Koruma
  • anında kurulumAnında Kurulum
40/ ay
'den başlayan fiyatlarla

Satın Al

* 3, 6 ve 12 aylık alımlarda indirim olmaktadır.

Garry's Mod sunucunuza, slot başına en ucuz fiyatlardan sahip olabilirsiniz. Daha iyi hosting ve daha iyi bir oyun deneyimi için en ideal seçim.Garry's Mod

GMOD sunucunuzu yapılandırmak için yardıma mı ihtiyacınız var?

İhtiyacınız olanlara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz!

Gmod Hakkında

Oyun Modları

Prop Hunt

Props ve Hunters adında iki takım vardır. Props takımı, oyun haritasındaki istedikleri nesnelerin şeklini alarak Hunters takımından saklanmaya çalışıyor. Hunters takımı ise şekil değiştirmiş oyuncuları bulup öldürmekle görevli. Ancak bu her zaman kolay olmuyor. Eğer Hunters takımındaki bir oyuncu, gerçek bir nesneye zarar verirse bu sefer kendisi de zarar görüyor. O yüzden boşa taramak yok, dikkatli olmak gerekiyor.

DarkRP

Bir roleplay modudur ayrıca en çok oynanan RP modudur. Vatandaş, Doktor, Silah Satıcısı, Başkan, Polis, Amir, Çete Üyesi, Çete Reisi şeklinde görevlerde olabilmektesiniz. Günlük hayatı temel alır.

PrisonRP

Oyuna tutuklu veya polis olarak başlarsınız. Temel amacınız ölmeden kaçmaktır.

MilitaryRP

Bu oyun modunda bir savaş içindesiniz. Askersiniz veya teröristsiniz. Kolay rp modu olarak bilinir.

Murder

Masum kişilerin arasında eli bıçaklı bir katil oluyor ve bunu kimse bilmiyor. Amaç, katil herkesi öldürmeden kim olduğunu bulmak ve çevreden silahları toplayarak onu öldürmek.

Sandbox

Garry’s Modun temel modu olup tamamen sizin yaratıcılığınız üzerine kurulmuştur. Oyundaki eşyaları ve materyalleri kullanarak yapabileceklerinizin sınırı yok. Oyunu Minecraft’ın amaçsız ve çok daha karmaşık hali olarak düşünebiliriz.

Hogwarts RP

Harry Potter evrenini konu olan rol yapma modudur.

Trouble In Terrorist Town

Amaç, hainleri bulup öldürmektir. Yalnız murder gibi kimseyi durduk yere öldüremezsiniz. Öldürürseniz hem cezalandırılırsınız(kick,ban) hemde karma puanınız düşer. Karma puanı vurduğunuz damage yani hasarı belirler. Ne kadar az karma puanınız varsa o kadar az hasar vurursunuz ve sonunda banlanırsınız. Birini öldürmek için ya o kişi size ateş edecek yada birini öldürürken onu göreceksiniz elinizde delil olacak. Bana baktı diyerek onu kesinlikle öldüremezsiniz! Dedektifin amacı ise dna scaner ile ölüleri kontrol ederek, katilin kimliğini deşifre etmektir.

Jailbreak

Counter Strike'taki ile durum aynıdır. Mahkumsunuz ve amacınız gardiyanları öldürüp isyan yapmaktır. Ancak bunu müdür(komutçu) görürse sizi öldürebilir.

Deathrun

Amaç yol boyunca olan tuzakları aşıp finale varmaktır. Ve sonrasında diğer oyuncuları tuzakları çalıştırarak öldürebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Avrupa lokasyon sunucularda vardır, Türkiye lokasyonda yoktur. Sipariş verirken seçebilirsiniz.

RAM ve CPU limitsizdir.