Multi Theft Auto

MTA

  • web panelWeb Kontrol Paneli
  • avrupa lokasyonAvrupa Lokasyon
  • ddosDDOS Koruma
  • anında kurulumAnında Kurulum
25/ ay
'den başlayan fiyatlarla

Satın Al

* 3, 6 ve 12 aylık alımlarda indirim olmaktadır.

Multi Theft Auto sunucunuza, bileşen olarak en ucuz fiyatlardan sahip olabilirsiniz. Daha iyi hosting ve daha iyi bir oyun deneyimi için en ideal seçim.MTA Server

MTA sunucunuzu yapılandırmak için yardıma mı ihtiyacınız var?

İhtiyacınız olanlara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz!

Oyun Hakkında

MTA:SA

MTA:SA’da her sunucunun farklı türlerde oyun modları vardır. Oyun içinde genellikle en çok kurulan sunucular “Roleplay” yani gerçek hayat anlamını taşıyan moddur. Türk sunucular ise genellikle “Freeroam” yani serbest mod kuruluyor.

Destruction Derby

Sunucudaki kişi sayısına göre araçlar olur ve harita üzerinde diğer araçları platformdan düşürmeye, veyahut vurarak onu patlatmaya çalışabilirsiniz. Sona kalan kişi tur birincisi olmuş olur ve diğer oyunculara göre daha ekstra özellikler kazanabilir.

Freeroam

Türkiye’de popüler olan oyun modudur. Serbest bir şekilde ben aracımı oluşturur modifiyemi yapar takılırım derseniz bu mod size göredir.

Roleplay

Bu modda kendi karakterinizin hayatını canlandırırsınız. Araba alım-satım yapabilir, karakterinizin acıkabilir, vurulduğunuzda ölebilir veya doktor çağırarak hayata dönebilirsiniz. Bir meslek belirleyip (taksicilik , ambulans şöförü , polis , tamirci vb.) seviye atlayabilirsiniz.

Deathmatch

Oyuncuları yarışa daha çok sürükleyen bir mod olmakla beraber, Destruction Derby modundaki gibi birbirinize kesinlikle vuramazsınız. Bu modun en dikkat çeken özelliği ise sona kalan değil haritayı bitirenin kazanmasıdır. Her haritada tek bir amaç vardır, Hunter adlı helikoptere ulaşmaktır.

Dayz

Bu modda zombilere karşı savaştığınız gibi diğer oyunculara karşı da bir savaş içindesiniz. Sizin günlerdir biriktirdiğiniz eşyaları birgün birileri köşeye sıkıştırıp alabilir. Bu bir hayatta kalma modu ve zevkli bir moddur.

Sıkça Sorulan Sorular

Sağlanmamaktadır, kendiniz istediğiniz scriptleri yükleyebilirsiniz.

Yukarıda "Satın Al" butonuna tıkladıktan sonra sipariş ekranında, istediğiniz kişi sayısını seçebilirsiniz.

Hayır, çekilmez.

Hayır, kullanmıyoruz. Sunucu ile alakalı sorularınız için forum bölümünü kullanabilirsiniz.

Hayır yoktur. Panel üzerinden kontrol edilir. Uzakmasaüstü istiyorsanız VDS sunucu satın alabilirsiniz.

Avrupa lokasyon sunucularda vardır, Türkiye lokasyonda yoktur. Sipariş verirken seçebilirsiniz.

İstediğiniz bir port için destek talebi göndererek teklifte bulunabilirsiniz.

Evet, yükseltebilirsiniz. Kaç slota yükseltmek istediğinizi belirten bir destek talebi gönderin. Hesabınıza yüklenmesi gereken kredi miktarı ile ilgili dönüş sağlanır.

RAM ve CPU limitsizdir.