ARMA 3

  • web panelWeb Kontrol Paneli
  • forumForum Üzerinden Destek
  • avrupa lokasyonAvrupa Lokasyon
  • anında kurulumAnında Kurulum
50/ ay
'den başlayan fiyatlarla

Satın Al

* 3, 6 ve 12 aylık alımlarda indirim olmaktadır.

Arma 3 sunucunuza, slot başına en ucuz fiyatlardan sahip olabilirsiniz. Daha iyi hosting ve daha iyi bir oyun deneyimi için en ideal seçim.Arma3 Server

Arma 3 sunucunuzu yapılandırmak için yardıma mı ihtiyacınız var?

İhtiyacınız olanlara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz!

Oyun Hakkında

ARMA III

Arma 3, büyük haritaları, birçok mod desteği ve devasa içerikleri ile sizi iliklerinize kadar askeri simülasyonu yaşatan bir oyun. Silahlarınızdan ekipmanlarınıza, tanklardan helikopterlere, uçaklardan denizaltı personel taşıyıcılarına kadar çok geniş bir askeri yelpaze sunuyor.

Hikaye görevlerinin yanı sıra, online sunucularda; rehine kurtarma, bölge ele geçirme, özel harekat operasyonu, büyük çaplı taarruz ve savunma savaşları vb. PvP ve PvE oyun modlarını deneyimleyebilirsiniz.

Oyun Modları:

RPG

Oyuncular sunucuya girdikleri andan itibaren hayallerindeki rolü canlandırır. Genellikle polisler ve rebeller çatışır. Polisler her oyuna giriş-çıkış yaparken kendileri için hazırlanmış olan formu doldurur ve haftalık giriş çıkış saatleri hesaplanır. Role play ortamında gereğinden fazla bir ciddiyet vardır.

Wasteland

Küçük bir ada haritasında belirli bir para ile oyuna başlayıp silah, kıyafet, araç satış bölgesi gibi yerlerden alışveriş yapıyorsunuz. Amaç ise bölgeleri ele geçirmek. Modun güzel yanı, içinde birçok görev bulundurması. Haritada kırmızı büyük yazılarla göreceğiniz birçok görev var. Bu görevleri yaptığınızda; silah kutuları, para veya savaş helikopteri, tank gibi araçlar kazanırsınız.

KOTH (King of the Hill)

Mottosu; silah al, çatış ve bölgeyi ele geçirip oyunu kazanmaya çalış. Para ve level kasarak item ve silahlarınızı geliştirirsiniz. Adam öldürdükçe ve belirli bir alan içinde puan aldıkça size para ve xp verir.

Exile

Grubunuzla beraber silah lootlayarak DayZ gibi zor ve büyük haritada, hem zombi hem de insanlarla çatıştığınız ve kendinize ev, klan base, sığınak, araba, motor ve helikopter yapabildiğiniz bir mod. Survival sevenler için ideal.

Sıkça Sorulan Sorular

Evet, istediğiniz modları yükleyebilirsiniz.

Yukarıda "Satın Al" butonuna tıkladıktan sonra sipariş ekranında, istediğiniz kişi sayısını seçebilirsiniz.