Minecraft

  • slotLimitlendirilmemiş Slot
  • web panelWeb Kontrol Paneli
  • pluginMySQL Veritabanı
  • forumForum Üzerinden Destek
  • anında kurulumAnında Kurulum
15/ ay
'den başlayan fiyatlarla

Satın Al

* 3, 6 ve 12 aylık alımlarda indirim olmaktadır.

Minecraft sunucunuza, bileşen olarak en ucuz fiyatlardan sahip olabilirsiniz. Daha iyi hosting ve daha iyi bir oyun deneyimi için en ideal seçim.Minecraft Sunucu

Minecraft sunucunuzu yapılandırmak için yardıma mı ihtiyacınız var?

İhtiyacınız olanlara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz!

Sağlanan Sunucu Türleri

TekkitTekkit
SpigotSpigot
PaperMCPaperMC
FTBFTB
ForgeForge
CurseforgeCurseforge
SpongeSponge
HexxitHexxit
BlightfallBlightfall
BungeecordBungeecord
Attack Of the B-TeamAttack Of The B-Team
FabricFabric

Minecraft Server Kurma

MC Server Çeşitleri

Factions
Faction server bir nevi farklı ülkelerin olduğu bir dünyadır. Oyunda amaç klan kurmak veya bir klana katılıp diğer klanlara üstünlük kurmak. Burada mücadele hiçbir zaman bitmez.

Skyblock
Bir adaya düşersiniz ve yalnızsınız. O adada hayatta kalmak için sadece bir ağaç ve bir chest vardır. Elinizdeki eşyalarla hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Malzeme üreterek adanızı büyütürsünüz. İhalelere katılır, ihale verir, chest shop kurar, çeşitli oyunlar açar ve ücretli nether portalı yaparak hem adanızı büyütürsünüz hem de para kazanırsınız. Oyunun asıl amacı ticaret yapmaktır. Normal Minecraft'ın aksine, burada builderlik önemli değildir.

Survival Games / Hunger Games
Hayatta Kalma / Açlık oyunları anlamına gelir. Etrafta bazı sandıklar vardır ve bu sandıkların içinden eşya çıkar, örneğin tahta kılıç. Oyuna başladığında öncelikle ilk hedefin bir kılıç bulup başka birini öldürmektir. Böylece herkesi öldürerek son hayatta kalan sen olup ödülü kazanırsın.

RPG
Rol yapmaya dayalı bir oyun türüdür. Role Play, oyuncuların kendilerini karakterlerine bürünmesi, bir nevi oyun içerisindeki atmosfere uygun olarak tiyatro oyunu sergilemesini sağlar. Role Play yapabilmeniz için gelişmiş yeteneklere, değerli eşyalara ihtiyaç duymazsınız. Sadece hayal gücünüzü kullanarak oluşturabilir, diğer oyuncularla hoşça vakit geçirebilirsiniz.

Survival
Survival modunda oyuna rastgele bir yerinde ve envanteriniz boş şekilde başlarsınız. Amaç hayatta kalmaktır.

Towny
Towny şehir kurmaktir, oyuncular birlik içinde hareket eder ve devasa mekanlar inşa ederler. Bir şekilde survival-rpg tarzı diyebiliriz.

Creative
Creative oyunda yaratıcılığınızı ön plana çıkaracağınız bir oyun modudur. Envanteriniz tüm eşyaları içerir. Yani bu modda eşyaların tamamı elinizin altında bulunmaktadır. Bu eşyalar asla bitmez, acıkmazsınız ve ölmezsiniz.

Hub / Bungeecord
Birden fazla sunucunun ortak bir ağ üzerinde buluşmasıdır. Yani tek bir servere girip, istediğiniz oyun türünde oynayabilirsiniz.

Tekkit
50-60 civarı moda sahip bir minecraft modudur ve kendine özgü launcher’ı bulunmaktadır. Tekkit, teknik modlardan oluşur ve tekkit serverlere girmek için tekkit launcher’a sahip olmanız gerekmektedir.

Hexxit
Hexxit, en ünlü mod paketlerinden birisidir. Klasik bir minecraft oyununa nazaran, epey bir zorlayıcı oynanışa sahip olan Hexxit’de; kuleler, kaleler ve zindanlar sizi bekliyor. Bu var olan yerlerde, değişik türden yaratıklarla mücadele ediyorsunuz.

Sıkça Sorulan Sorular

Evet, istediğiniz eklentileri yükleyebilirsiniz (Vanilla sunucusu hariç).

Minecraft sunucularında kişi sayısı limiti yoktur. Panel üzerinden istenilen sayıyı yapabilirsiniz. RAM ve CPU limiti bulunmaktadır. Yukarıdaki "Satın Al" butonuna tıkladıktan sonra istenilen özelliklerde sipariş verebilirsiniz.

Hayır, çekilmez.

Hayır, kullanmıyoruz. Sunucu ile alakalı sorularınız için forum bölümünü kullanabilirsiniz.

Bunun için destek talebinde bulunmanız gerekli. Vanilla'dan Spigot'a geçişi kendiniz yapabilirsiniz fakat modlu sunucularda bize yazmanız gereklidir.

En güncel sürüm kurulur.

Minecraft sunucu için sistem gereksinimleri diğer oyunlar gibi stabil değil. Vanilla sunucusu ile onlarca plugin kurulu spigot sunucusundaki oyuncuların sistem kullanımı bir değil. Bundan dolayı kesin bir bilgi veremiyoruz. Ancak güncel sürümlerde oynamak için 4GB RAM ve üstü tavsiye edilir.

Evet, yükseltebilirsiniz. Neye yükseltmek istediğinizi belirten bir destek talebi göndererek, hesabınıza yüklenmesi gereken kredi miktarı ile ilgili yanıt alacaksınız.

Evet, bağlanabilir. Sadece basit bir işlem yapmanız gerekli. Burdan bakabilirsiniz.

Hayır yoktur. Panel üzerinden kontrol edilir. Uzak masaüstü istiyorsanız vds sunucu satın alabilirsiniz.