Minecraft

5も .00 / ay
'den başlayan fiyatlarla

Satın Al

* 3, 6 ve 12 aylık alımlarda indirim olmaktadır.

Minecraft sunucularımız piyasadaki en ucuz fiyatlar ile sağlanmaktadır. En yüksek performans ile 7/24 aktif minecraft server alabilirsiniz.

Minecraft

Sunucu Özellikleri

  • Limitsiz Slot
  • Web Kontrol Paneli
  • Portsuz Dns (xxx.mcsunucum.net)
  • Forum Üzerinden Destek
  • Anında Kurulum

Sipariş Ver

Minecraft | Hanibu.net

Minecraft sunucunuzu yapılandırmak için yardıma mı ihtiyacınız var?

İhtiyacınız olanlara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz!

Oyun Modları

Factions

Faction server bir nevi farklı ülkelerin olduğu bir dünyadır. Oyunda amaç klan kurmak veya bir klana katılıp diğer klanlara üstünlük kurmak. Burada mücadele hiçbir zaman bitmez.

Skyblock

Bir adaya düşersiniz ve yalnızsınız. O adada hayatta kalmak için sadece bir ağaç ve bir chest vardır. Elinizdeki eşyalarla hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Malzeme üreterek adanızı büyütürsünüz. İhalelere katılır, ihale verir, chest shop kurar, çeşitli oyunlar açar ve ücretli nether portalı yaparak hem adanızı büyütürsünüz hemde para kazanırsınız. Oyunun asıl amacı ticaret yapmaktır. Normal minecraftın aksine burada builderlik önemli değildir.

Survival

Survival modunda oyuna rastgele bir yerinde ve envanteriniz boş şekilde başlarsınız. Amaç hayatta kalmaktır.

Survival Games / Hunger Games

Hayatta Kalma / Açlık oyunları anlamına gelir. Etrafta bazı sandıklar vardır ve bu sandıkların içinden eşya çıkar, örneğin tahta kılıç. Oyuna başladığında öncelikle ilk hedefin bir kılıç bulup başka birini öldürmektir. Böylece herkesi öldürerek son hayatta kalan sen olup ödül kazanırsın.

RPG

Rol yapmaya dayalı bir oyun türüdür. Role Play, oyuncuların kendilerini karakterlerine bürünmesi, bir nevi oyun içerisindeki atmosfere uygun olarak tiyatro oyunu sergilemesini sağlar. Role Play yapabilmeniz için gelişmiş yeteneklere, değerli eşyalara ihtiyaç duymazsınız. Sadece hayal gücünüzü kullanarak oluşturabilir, diğer oyuncularla hoşça vakit geçirebilirsiniz.

Towny

Towny şehir kurmaktir, oyuncular birlik içinde hareket eder ve devasa mekanlar inşa ederler. Bir şekilde survival-rpg tarzı diyebiliriz.

Creative

Creative oyunda yaratıcılığınızı ön plana çıkaracağınız bir oyun modudur. Envanteriniz tüm eşyaları içerir. Yani bu modda eşyaların tamamı elinizin altında bulunmaktadır. Bu eşyalar asla bitmez, açıkmazsınız ve asla ölmezsiniz.

Hub / Bungeecord

Birden fazla sunucunun ortak bir ağ üzerinde buluşmasıdır. Yani tek bir servere girip, istediğiniz oyun türünde oynayabilirsiniz.

Tekkit

Tekkit aslında minecraft dır.Tek farkı 50-60 civarı moda sahip olmasıdır ve launcher’i farklıdır. Tekkit, teknik modlardan oluşur ve tekkit serverlere girmek için tekkit launcher’a sahip olmanız gerekmektedir.

Hexxit

Hexxit, en ünlü mod paketlerinden birisidir. Klasik bir minecraft oyununa nazaran, epey bir zorlayıcı oynanışa sahip olan Hexxit’de; kuleler, kaleler ve zindanlar sizi bekliyor. Bu var olan yerlerde, değişik türden yaratıklarla mücadele ediyorsunuz.

Panel Görüntüleri

Panel Anasayfa

Konsol Bölümü

Ram-Cpu Kullanımı

Dosya Yöneticisi