Hizmet Sözleşmesi

Genel

- Kiralanan herhangi bir hizmetin ücret iadesi yapılmamaktadır.

- Sunucu sahibi son ödeme tarihini takip ve zamanında ödeme sorumluluğundadır, aksi taktirde oluşabilecek veri kaybı müşteri sorumluluğundadır.

- Hizmet alırken firmamıza ileteceğiniz ücret tam olmalıdır. Kredi kartı ve mobil ödemenin yaptığı kesintiler sizin tarafınızdan karşılanır. Eksik gelen ücretlerde sunucunuz açılmaz.

- Her türlü hizmette destek alabilmeniz için hesap sahibinin birebir kendinin olması gerekmektedir. 3. şahıslara kesinlikle hizmet verilmemektedir. Yakınlık, ortaklık, arkadaşlık gibi kavramların geçerliliği yoktur.

- Herhangi bir çalışanımıza hakarette bulunmak, kaba davranışlar sergilemek, aldığınız hizmetin sonlandırılmasına sebebiyet verecektir. Böyle bir durumda, iade yapılmaksızın üyeliğiniz de sonlandırılır.

- Alınan ürün ile ilgili forumlarda veya sosyal platformlarda şikayet ve karalama yapanların hizmeti ve üyeliği iade yapmaksızın iptal edilir.

 

Teamspeak

- Yetki ve oda düzeni size aittir. Yapılan yanlış işlemde sorumluluk kabul edilmez.

- Teamspeak yedek sorumluluğu müşteriye aittir. Web panelden yedeğinizi alabilirsiniz.

 

Hosting

- Hosting üzerinde gerek telif hakları gerek T.C. yasalarına aykırı içerik bulundurmak yasaktır. Bu içeriğe; Hack, Crack, Warez, Adult ve MP3 içeriği dahildir.

 

VDS

- Herhangi bir yasadışı faaliyet yapıldığı anda sunucu iade olmaksızın kapatılır. (Ddos atmak, hack vb.)

 

Oyun Sunucuları

- Oyun sunucularına panele eklediklerimiz dışında herhangi bir plugin vb. destek sağlanmamaktadır.

Hanibu hizmet sözlesmesinin her maddesini haber verilmeksizin değiştirme hakkına sahiptir. Sunucu kiralayan müşteriler hizmet sözlesmesini kabul etmiş sayılır.