Genel

1) Kiralanan herhangi bir hizmetin ücret iadesi yapılmamaktadır.

2) Sunucu sahibi son ödeme tarihini takip ve zamanında ödeme sorumluluğundadır, aksi taktirde oluşabilecek veri kaybı müşteri sorumluluğundadır.

3) Hizmet alırken firmamıza ileteceğiniz ücret tam olmalıdır. Kredi kartı ve mobil ödemenin yaptığı kesintiler sizin tarafınızdan karşılanır. Eksik gelen ücretlerde sunucunuz açılmaz.

4) Her türlü hizmette destek alabilmeniz için hesap sahibinin birebir kendinin olması gerekmektedir. 3. şahıslara kesinlikle hizmet verilmemektedir. Yakınlık, ortaklık, arkadaşlık gibi kavramların geçerliliği yoktur.

5) Herhangi bir çalışanımıza hakarette bulunmak, kaba davranışlar sergilemek, aldığınız hizmetin sonlandırılmasına sebebiyet verecektir. Böyle bir durumda, herhangi bir iade yapılmaksızın üyeliğiniz sonlandırılacaktır.

6) “Siz sunucuyu açın ben bir kaç saat sonra veya 2 gün sonra ödeme yapıcam, ödemezsem kapatırsınız” gibi veresiye sunucu kiralama söz konusu değildir. Ücretler peşin alınmaktadır.

7) Alınan ürün ile ilgili forumlarda veya sosyal platformlarda şikayet ve karalama yapanların hizmeti ve üyeliği iade yapmaksızın iptal edilir.

8) Duyurulan son dakika haberlerinin takibinden müşteri sorumludur. Firmamız müşteriyi değil, müşteri firmamızı takip etmek zorundadır.

Teamspeak

1) Yetki ve oda düzeni size aittir. Yapılan yanlış işlemde sorumluluk kabul edilmez.

2) Teamspeak yedek sorumluluğu müşteriye aittir. Web panelden yedeğinizi alabilirsiniz.

Hosting

1) Hosting üzerinde gerek telif hakları gerek T.C. yasalarına aykırı içerik bulundurmak yasaktır. Bu içeriğe; Hack, Crack, Warez, Adult ve MP3 içeriği dahildir.

Oyun Sunucuları

1) Oyun sunucularına panele eklediklerimiz dışında herhangi bir plugin vb. destek sağlanmamaktadır.

Hanibu hizmet sözlesmesinin her maddesini haber verilmeksizin değiştirme hakkına sahiptir. Sunucu kiralayan müşteriler hizmet sözlesmesini kabul etmiş sayılır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

© 2013-2017 Hanibu Game Hosting.