Counter Strike Global Offensive

15 も / ay
'den başlayan fiyatlarla

Satın Al

* 3, 6 ve 12 aylık alımlarda indirim olmaktadır.

CS:GO sunucularımız ile piyasadaki slot başına en ucuz fiyatlardan sahip olabilirsiniz. Daha iyi hosting, daha düşük ping ve daha iyi bir oyun deneyimi için en ideal seçim.

Counter Strike: Global Offensive

Sunucu Özellikleri

  • 128 Tickrate
  • Web Kontrol Paneli
  • Plugin yoktur Kendiniz yükleyebilirsiniz
  • Forum Üzerinden Destek
  • Anında Kurulum

Sipariş Ver

Counter Strike: Global Offensive | Hanibu.net

CS:GO sunucunuzu yapılandırmak için yardıma mı ihtiyacınız var?

İhtiyacınız olanlara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz!

CS:GO Hakkında

Oyun Modları

Jailbreak

Gardiyan ve mahkumdan oluşan bir moddur. Genellikle server adminlerinin gardiyan olup mahkumlara komut vererek çeşitli oyunlar oynatan modudur. Son 1-2 kişi kalana kadar oyunlarda başarısız olan mahkumları öldürür. Son kalan kişilerde farklı sınavlardan geçer ve birinci belli olana kadar oyun devam eder. Birinci olan kişi gardiyan olmaya hak kazanır. Servera göre puan da kazanılabilir.

Zombie

Oyun başlarken bir veya birden fazla sanşlı kişinin enfeksiyon buluşarak zombiye dönüşüp geriye kalan bütün insanları zombiye dönüştürmeyi amaçlayan bir moddur.

Zombie Escape

Zombie modu ile amaç aynıdır. Fakat bu modda zombiler daha güçlüdür çünkü oyundaki amaç zombilerin ölmesi değil, zombilerin yavaşlamasıdır. Oyun başında bir kaç kişi zombi olur ve insanlar varış noktasına kaçmaya başlarlar.Bu esnada bazı zorluklar karşısına çıkar insanların ki zombiler onlara yetişsin. Varış noktasına ulaşıldığı zaman,varış noktasında olan insanlar haricinde her şey patlar ve insanlar kazanmış olur. Eğer zombiler varış noktasına gidemeden insanları kendi sürüsüne kazandırırsa, zombiler kazanmış olur.

Surf

Oyuncuların çeşitli yerlerden kayarak birbirleriyle savaştığı bir moddur. Serverlara göre değişiklik gösteren bu modda genel olarak ölüp tekrar canlanma mevcuttur. Bir çok haritada güçlü silahlar vardır fakat bu silahlara ulaşmak zordur. Bu yüzden iyi surf yaparak o silahları elde edip, rakiplerinize karşı bir avantaj oluşturabilirsiniz.

Hunger Games [HG]

Oyun başlarken, kimsede bıçak dahil hiç bir şey bulunuyor. Haritalar büyük oluyor ve etrafında bir çok kutu oluyor. Bu kutuları kırarak içinden silah düşürebiliyorsunuz. Düşen silahlarla rakiplerinize saldırabilirsiniz veya grup oluşturarak sona kalana kadar herkesi avlayabilirsiniz. Sonundaysa, oyunun bitmesi için gruptakiler birbirleriyle savaşıyor ve sona kalan oyunu kazanıyor.

Deathrun

Her el başlangıcında herkes arasından bir kişi terörist seçilir. Hazır tuzakları aktif ederek ct leri öldürmek ister. Böylece kazanmış olur. Ct ise bu tuzakları bunny yaparak geçmeye çalışır. Yolun en sonunda çeşitli silahlar ve teröristin yanına götürecek kapı bulunur. Silahı alır ve içeri girer. Teröristi öldürür. Ct ler kazanmış olur.

KZ

Tırmanma ile ilgili bir mod. Çeşitli yerleri zıplayarak bitiş noktasına kadar gitmeniz gerekiyor. Bir çok serverda save, load sistemi mevcut. Yani yere düştüğünüz zaman en son save yaptığınız yerden load yaparak başlıyorsunuz.

Mini Game [MG]

Herkesin tek olup kimsenin birbirini öldüremediği bu modda çeşitli zorlukları aşarak sona ulaşmanız gerekiyor. Zorlukları aşamazsanız ölüyor ve bir çok serverda herkes ölene kadar bekliyorsunuz. Engelleri aştıkça oyun, daha da zorlaşıyor.

Retake

Maksimum 9 kişiden oluşuyor, kadrolar rastgele dağıtılıyor, bomba kurulumu kısmında bomba kuruyorsunuz ve savunuyorsunuz veya bombayı imha etmeye çalışıyorsunuz, takımlar için ideal eğlenceli bir moddur.

Hide and Seek [Saklambaç]

Oyunda saklanan(kaçan) ve kovalayan olarak iki takım var. Kaçanlar map’te bir yerlere gidiyor ve bekliyor. Kovalayanlar bu sırada onları görürse peşlerine takılıp öldürmeye çalışıyorlar. Kaçanların ellerinde onları kör edecek bomba mevcut. Yüksek binalara tırmanıp kaçmaya çalışıyorlar.

Ücretsiz cs:go sunucu kurabilirsiniz.

Plugin dosyalarını tercüme ederek kredi kazanın ve sunucu açın.

Panel Görüntüleri

Yorumlar

 
 
İlk < 1 2
Kerem

4 Aylık almayı planlıyorum 60tl den kaç tlye düşebilir?

Okan

Csgo server pluginleri varmı pro public için varsa neler ?

yiğit

ben hiç komut falan bilmiyom ama server açcam problem olurmu nebiliyim vip satcam adam parayı tar yükleyemezsem adama vipliği nasıl yapcam ben bu işi biri cevap versin

EREN

Güvenebilirim Değil mi?

Hanibu

Tabiki

Muhittin

Kaç kişilik sunucu

Hanibu

16 ve 32 kişilik sağlanmaktadır

izzet

Karma Karışık Olmayan Ve Kesintisiz Bir Server Arıyorsanız Hanibu'yu Öneririm Tavsiye Ederim

Yiğit

Eğer lagsız / kesintisiz bir sunucu arıyorsanız kesinlikle hanibu'yu tavsiye ederim. Fiyatına göre çok uygun. Kolay bir paneli var ve hazır pluginleri tek tıkla kurabilirsiniz. Hanibu farkı...

 
 
İlk < 1 2

Siz de görüşünüzü belirtebilirsiniz...
1000