Garry's Mod

20 も / ay
'den başlayan fiyatlarla

Satın Al

* 3, 6 ve 12 aylık alımlarda indirim olmaktadır.

Garry's mod sunucularımız piyasadaki en ucuz fiyatlar ile sağlanmaktadır. En yüksek performans ile 7/24 aktif garry's mod server alabilirsiniz.

Garry's Mod

Sunucu Özellikleri

 • Web Kontrol Paneli
 • Limitsiz Ram & Cpu
 • Anında Kurulum

Sipariş Ver

Garry's Mod | Hanibu.net

Türkiye Lokasyon

 • 10-40 Ping
 • DDOS Koruma Yok
 • Standart Donanım
 • Maksimum 32 Slot

Fransa Lokasyon

 • 60-100 Ping
 • DDOS Koruma Var
 • Yüksek Donanım
 • Maksimum 64 Slot
 • Garry's Mod sunucunuzu yapılandırmak için yardıma mı ihtiyacınız var?

  İhtiyacınız olanlara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz!

  Garry's Mod Hakkında

  Oyun Modları

  Sandbox

  Garry’s Modun temel modu olup tamamen sizin yaratıcılığınız üzerine kurulmuştur. Oyundaki eşyaları ve materyalleri kullanarak yapabileceklerinizin sınırı yok. Oyunu Minecraft’ın amaçsız ve çok daha karmaşık hali olarak düşünebiliriz.

  DarkRP

  Bir roleplay modudur ayrıca en çok oynanan RP modudur. Vatandaş, Doktor, Silah Satıcısı, Başkan, Polis, Amir, Çete Üyesi, Çete Reisi şeklinde görevlerde olabilmektesiniz. Günlük hayatı temel alır.

  Prop Hunt

  Props ve Hunters adında iki takım vardır. Props takımı, oyun haritasındaki istedikleri nesnelerin şeklini alarak Hunters takımından saklanmaya çalışıyor. Hunters takımı ise şekil değiştirmiş oyuncuları bulup öldürmekle görevli. Ancak bu her zaman kolay olmuyor. Eğer Hunters takımındaki bir oyuncu, gerçek bir nesneye zarar verirse bu sefer kendisi de zarar görüyor. O yüzden boşa taramak yok, dikkatli olmak gerekiyor.

  Trouble In Terrorist Town

  Amaç, hainleri bulup öldürmektir. Yalnız murder gibi kimseyi durduk yere öldüremezsiniz. Öldürürseniz hem cezalandırılırsınız(kick,ban) hemde karma puanınız düşer. Karma puanı vurduğunuz damage yani hasarı belirler. Ne kadar az karma puanınız varsa o kadar az hasar vurursunuz ve sonunda banlanırsınız. Birini öldürmek için ya o kişi size ateş edecek yada birini öldürürken onu göreceksiniz elinizde delil olacak. Bana baktı diyerek onu kesinlikle öldüremezsiniz! Dedektifin amacı ise dna scaner ile ölüleri kontrol ederek, katilin kimliğini deşifre etmektir.

  Murder

  Masum kişilerin arasında eli bıçaklı bir katil oluyor ve bunu kimse bilmiyor. Amaç, katil herkesi öldürmeden kim olduğunu bulmak ve çevreden silahları toplayarak onu öldürmek.

  PrisonRP

  Oyuna tutuklu veya polis olarak başlarsınız. Temel amacınız ölmeden kaçmaktır.

  MilitaryRP

  Bu oyun modunda bir savaş içindesiniz. Askersiniz veya teröristsiniz. Kolay rp modu olarak bilinir.

  Jailbreak

  Counter Strike oyunundaki ile durum aynıdır. Mahkumsunuz ve amacınız gardiyanları öldürüp isyan yapmaktır. Ancak bunu müdür(komutçu) görürse sizi öldürebilir.

  Deathrun

  Amaç yol boyunca olan tuzakları aşıp finale varmaktır. Ve sonrasında diğer oyuncuları tuzakları çalıştırarak öldürebilirsiniz.

  Panel Görüntüleri

  Yorumlar

  İbrahim

  Gayet Başarılı Herkese Tavsiye Ederim

  Alperen

  Gayet iyi sunucu

  MehmetCan

  Güzele benziyor almayı düşünüyorum sizde alabilirsiniz

  Metin

  Birkaç hosting sitesinede bakmiştım ama en kalitelisi hanibu.net daha iyisi varsa bişey demiyorum diğer hostinglere gore panel daha kullanışlı kasma lag sikintisi yok ben cok ama cok tavsiye ediyorum alın bence

  Alper

  Diğer satılıcalara göre uygun fiyatlı ve güvenilir birkaç server aldım memnun kalmış bulunmaktayım

  ömer özaydın

  güzel bir site tavsiye ederim her zaman

  Mert Efe Taş

  kesinlikle harika , kaliteli ve uygun fiyat.

  mehmetali

  beyfendi bişey sor sam sunu cu oyundan gozüküyor mu

  Akan KOÇ

  Serverler Lagsiz ve diger hostinglere gore cok iyi . Iyi demekte kast etdigim seler fiyat bakimindan uygun lagsiz ve rahat bir paneli var size addon destedide sagliyorlar tesekkurler hanibu

  Evindar

  Çok Ucuz ve Güvenilir Bir Hosting Şirketi. Geçen aylarda garry's mod sunucusu aldım. Hiç kasma/lag yok. İçiniz rahat olsun.Ayrıca size hazır pluginler veren paneli de var. (Örneğin darkrp modu, murder modu, market modu v.b) Kesinlikle almanızı tavsiye ederim. Paneli kolay, anlaşılır bir biçimde

  Sizde görüşünüzü belirtebilirsiniz...

  1000